מבנה ובטיחות

מוגנים מפני רעידת אדמה

By 07/08/2018 No Comments

בתי העץ של קונטיו הינם בחירה אידיאלית עבור אזורים שבהם מתרחשת פעילות סיסמית. לבתי עץ ישנה תכונה של כושר עמידה בפני פעילות שכזו.
אופיו האלסטי של עץ, בשילוב עם בנייה אופקית, הופכים את הבחירה בו לבטוחה ביותר באזורים מועדים. במשך עשרות שנים, לקוחות מאזורי פעילות סיסמיים כמו יפן, מרכז אסיה ודרום אירופה הסתמכו על המומחיות ההנדסית של Kontio ועל טכנולוגיית בנייה בעצים כדי לספק דיור בטוח באזורים מאתגרים אלו.

שיטת הבנייה מגבירה את עמידות המבנה

הסיבה העיקרית לעמידות הגבוהה של המבנים של קונטיו בזמן רעידות אדמה היא השיטה שבה הבתים נבנים. הלוגים מחוברים יחדיו בפינות המבנה ובקירות התומכים בעזרת חיבור עץ ללא מסמרים וברגים אשר מנוסר בדיוק נפלא במפעל החברה. עדויות מרעידות אדמה משמעותיות שהתרחשו בשנים האחרונות באיזור אסיה הוכיחו כי המבנים של קונטיו עמידים יותר ממבנים אחרים בשל גמישותו ההנדסית והטבעית של מבנה העץ.

קונטיו בישראל

עובדות אלו מרימות את שווי בתי העץ של קונטיו בהנחה שאסון טבע בגודל משמעותי יפקוד את אזורנו. כידוע, ארץ ישראל נמצאת בצד המערבי של השבר הסורי-אפריקאי הפעיל ויושבת על שני לוחות טקטוניים ולכן הסבירות להתרחשות פעילות ססמית משמעותית באזורית על פי מדענים היא סבירה בהחלט. המדינה השקיעה כספים ומשאבים רבים בשנים האחרונות בחיזוק מבנים ישנים אשר אינם עומדים בתקנים החדשים לעמידות ברעידות אדמה וגם בבנייה קונבנציונלית העלויות עלו בשנים האחרונות, בגלל התקנים והדרישות הקיימים. בתי קונטיו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומוסיפים ערך מוסף בטיחותי וכלכלי ללקוחותינו.

חייגו עכשיו!