בריאות

נלחמים באסטמה ואלרגיות

By 15/07/2018 No Comments

בני אדם מבלים כ-90% מזמנם בתוך מבנים, עניין שהופך את האוויר בתוך מבנה לחשוב עוד יותר. עפ"י מחקר, לבתי העץ של קונטיו יש באופן בולט איכות אוויר טובה.
בנוסף, אנשים החיים בבתים מעץ מרוצים בצורה מרבית מאיכות האוויר. לימוד שנעשה בפינלנד הראה שלאנשים שחיים בבתים מעץ הייתה רמה גבוהה של שביעות רצון מאיכות האוויר בהשוואה לאנשים שחיים בבתים העשויים מלבנים (בלוקים) או בתים עם מסגרת עץ. הסיבה לכך הינה שלעץ ישנם מאפיינים שלא קיימים לחומרי בניין אחרים.
עצי האורן הארקטי יוצרים אקלים בריא ע"י איזון הלחות של אוויר החדר. העץ סופג לחות כאשר האוויר בתוך הבית לח מדי, ומשחרר לחות בחזרה לחלל האוויר כאשר הלחות נמוכה מדי. יכולת "הנשימה" של העץ מבטיחה שלחות האוויר בחלל הבית תישאר בטווח האופטימלי עבור בריאות האדם לאורך זמן מאשר בבתים צבועים או ללא היכולת "לנשום".
כאשר האוויר בחלל הבית נמצא מחוץ לטווח הלחות האופטימלי כמות האבק, הווירוסים והבקטריות עולה בצורה ניכרת, מה שיכול לגרום לעיתים למחלות כגון זיהומים בדרכי הנשימה, אסטמה, אלרגיות, תשישות וכאב ראש.
העצים של קונטיו הינם חומרי בנייה בטוחים בריאותית לשימוש פנימי ועומדים בתקן הפליטה 1M עבור חומרים אלו שהינו התקן המחמיר והטוב ביותר. מהי פליטה נמוכה? המוצר אינו פולט תרכובות מזיקות או ריחות לא נעימים ותווית ה-1M מראה שהמוצר נמצא בטווח השימוש.

חייגו עכשיו!