קונטיו היא החברה המובילה היום בעולם בייצור מבני עץ. המוניטין ושמה הטוב של החברה נבנה כתוצאה מאיכותו הגבוהה של המוצר ומשירות מעולה.  כמובילת השוק העולמי, קונטיו שמה לעצמה עקרונות המובילים את שלבי התכנון וביצוע.

איכות מההתחלה ועד הסוף – לקונטיו יש את המומחיות הדרושה בטכנולוגיית בניית עץ מאסיבית ואנו חברה עולמית מובילה לבתי עץ. בחברה עצמה עובדים יותר מ-50 מהנדסים על מנת להבטיח איכות וביטחון עבור כל בית שנבנה. מערכת הבטחת האיכות בחברה מכסה את כל תהליך הייצור על מנת לערוב לכך שההשקעה של לקוחותינו תהיה נבונה ומתמשכת.
נבדק לחיים בטוחים – לקונטיו הוענק ETA (European Technical Approval) אשר מראה כי בחברה קיימת דרישה ETA-05/0119. אישור זה מכסה אספקטים כגון ביטחון המוצר. עם סמל ה-CE לקוחותינו יכולים להיות מרוצים שבתי העץ של קונטיו עומדים בקו אחד עם הסטנדרטים מבחינה בריאותית, בטיחותית והגנה על הסביבה. בנוסף, בתי העץ שלנו ידועים בחוזקם מול תנאי מזג אוויר קשים מסביב לעולם. בבחירתכם בקונטיו תהיו בטוחים שבחרתם באפשרות הבטוחה ביותר לכל תנאי סביבתי.
דיוק ממדי גבוה – טכנולוגיית החיתוך העדכנית שלנו מבטיחה שלכל מרכיב בבית העץ יש את האיכות הגבוהה ביותר. בעצים שמיובשים בזהירות קיימת כמות נמוכה ועקבית של לחות ואנו משתמשים בטכנולוגיה המודרנית ביותר במטרה להשיג דיוק ממדי מעולה. התוצאה הנראית לעין היא איכותית מאוד ומשפרת את אטימות האוויר במבנים שמבטיחה חמימות וצריכת אנרגיה מינימלית.

חייגו עכשיו!